Rekrutacja

Rozpoczyna się rekrutacja na rok 2023/2024. Szkoła zaprasza na spotkanie informacyjne rodziców zainteresowanych przyjęciem dzieci od września 2023 roku do klasy pierwszej, dnia 14 listopada 2022 r, godz. 18:00. Zapraszamy też kandydatów do obecnej klasy 2 i 3 (obecnie klasy są pełne, ale warto być na liście rezerwowej).

Informujemy o zmianie terminów w harmonogramie rekrutacji na rok 2023/24. Z powodów organizacyjnych ulegają one wydłużeniu:
Wizyty i spotkania rekrutacyjne kandydatów: do 10.01.2023
Rozpatrzenie wniosków przez Komisję Rekrutacyjną: 12.01.2023
Informacja o wynikach rekrutacji: do 17.01.2023
Podpisanie umów o kształcenie: do 31.01.2023

Przyjmujemy uczniów do klas 0-8

W sprawie rekrutacji do zerówki, prosimy o wysłanie maila: przedszkole@slonecznapolana.edu.pl

INFORMACJA O AKTUALNEJ DOSTĘPNOŚCI MIEJSC

Od czego zacząć, chcąc zapisać dziecko do Szkoły Słonecznej? Po pierwsze, należy zapoznać się z profilem Szkoły przedstawionym na naszej stronie internetowej, statutem, oraz z regulaminem rekrutacji (do pobrania TUTAJ). Po drugie, rodzice składają wnioski o przyjęcie dziecka. Można to zrobić poprzez formularz online, dostępny TUTAJ. Można także złożyć wniosek osobiście w sekretariacie Szkoły, lub mailowo na adres: sekretariat@szkolasloneczna.edu.pl. Wniosek o przyjęcie w wersji PDF można pobrać TUTAJ. Wnioski można składać przez cały rok.

Etapy rekrutacji są następujące:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie (online, osobiście lub e-mailem).
  2. Wizyta rekrutacyjna dziecka w Szkole (wizyta jest odpłatna).
  3. Informacja o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do Szkoły.
  4. Podpisanie umowy o kształcenie.

Informacje o szkole (prezentacja oferty, odpowiedzi na pytania dotyczące procesu edukacyjnego i opiekuńczego) przekazujemy przede wszystkim w czasie spotkań informacyjnych.

Co zrobić gdy zabraknie miejsc?

Konkludując, w przypadku braku miejsc w danym oddziale przyjmujemy zapisy uczniów na listę rezerwową – w sytuacji, gdyby zwolniło się z jakichkolwiek powodów miejsce, dziecko z listy rezerwowej ma szansę podjąć swoją edukację w Szkole Słonecznej. Dlatego zachęcamy do zgłaszania się także na listę rezerwową, poprzez wysłanie wniosku o przyjęcie ucznia.